Про нас

Компанія MWS професійно займається металообробкою листового металу і труби

Компанія MWS займається такими видами робіт – лазерна різка металу, лазерна різка труби, перфорація металу на координатно-пробивний пресі, лазерне зварювання, гнуття металу, порошкове фарбування металу. У нас повний цикл виробництва корпусних виробів від заготовок до упаковки і доставки.

Наша компанія

На виробництві використовується тільки нове, високоякісне обладнання, яке дозволяє виробляти високоточні вироби в короткі терміни і за хорошою ціною.

Компанія MWS – це український виробник корпусних виробів з металевого листа і труби. На виробництві використовується тільки високотехнологічне обладнання, що дозволяє задовольняти всі вимоги клієнтів – від умов технічного завдання до ціни на продукцію. Надаємо комплексну послугу по металообробці від заготівельного ділянки до порошкового фарбування і упаковки.

Компанія MWS металообробка слідує тенденціям сучасності, тому використовуємо сучасне обладнання при виготовленні продукції. У нас нові верстати для лазерного різання металу, перфорації металу, гнуття металевих виробів, лазерного різання труби, лазерного зварювання – це що підвищує ефективність процесів виробництва і збільшує прибуток наших клієнтів.

Залишити заявку!

Ви можете скористатися цією формою, що зв’язатися з нами або залишити заявку