Порошкове фарбування металевих виробів

Порошкове фарбування металу компанія MWS

Порошкове фарбування металу – нанесення сухої фарби на деталь, є одним з новітніх методів в індустрії обробки поверхонь. Порошкове покриття забезпечує чудову адгезію в порівнянні з іншими методами нанесення покриття і вимагає навичок і вміння.

У нашій компанії є великий досвід нанесення порошкових фарб на металеві вироби. Ми експерти в цій галузі, здатні витримувати найсуворіші і найвимогливіші умови до якості виробів. Наш досвід в сфері послуг з порошкового фарбування металу робить компанію MWS вашим надійним партнером в цій області. Вибір нашої компанії для промислової порошкового фарбування означає, що ви скористаєтеся нашим багатим досвідом і знаннями

Наші можливості з порошкового фарбування

  • Максимальна довжина виробу для порошкового фарбування  – 5м.
  • Максимальна ширина виробу – 1м
  • Вага виробу – до 200кг
Порошковая покраска Киев

Переваги порошкового фарбування

Порошкове покриття має кілька переваг у порівнянні зі звичайними рідкими покриттями:

  • Порошкові покриття не виділяють летучих органічних сполук або майже не виділяють їх.
  • Надлишок порошкової фарби може бути перероблений, що дозволяє досягти майже 100% використання
  • Вироби з порошковим покриттям зазвичай мають менше відмінностей в зовнішньому вигляді між поверхнями з горизонтальним і вертикальним покриттям, ніж вироби з рідким покриттям.
  • Порошкове фарбування може давати набагато більше товстий шар покриття, ніж звичайні рідкі фарби, без розтікання або провисання.
  • Лінії порошкового фарбування виробляють менше небезпечних відходів, ніж традиційні рідкі фарби.
  • Легко досягається широкий спектр спеціальних ефектів, які були б неможливі з іншими процесами нанесення покриттів.

Порошкове фарбування в порівнянні з рідкою

Покриття порошковим фарбуванням забезпечують кращі характеристики в порівнянні з традиційною рідкої забарвленням, оскільки вони більш міцні і стійкі до корозії, хімічних речовин і атмосферних впливів. Поверхні з порошковим покриттям також набагато ефективніше протистоять сколів, подряпин і до решти зносу. Зазвичай вологу фарбу слід використовувати в тих випадках, коли оброблюваний матеріал не витримує тепла, необхідного для порошкового покриття. Майже у всіх інших випадках порошкове покриття краще. Порошкові покриття менш дорогі в порівнянні з фарбою і можуть покривати більшу площу, ніж більшість оздоблювальних покриттів, що означає менші витрати на матеріали, ніж процеси рідкої забарвлення.

Традиційна рідка фарба також надзвичайно Легкозаймистість і містить канцерогени і летючі органічні сполуки. Не дивно, що ці хімічні речовини небезпечні для працівників заводу, а то й дотримуються належних запобіжних заходів. Порошкові покриття не містять летких органічних сполук і розчинників, а це означає, що вони представляють набагато менший хімічний ризик для робітників. ЛОС і розчинники не тільки становлять небезпеку для робітників, але і створюють загрозу забруднення. Порошкове фарбування також є набагато чистішим процесом. Надлишкову фарбу можна збирати і повторно використовувати, а невикористаний порошок можна витягти і покласти назад в бункер для рециркуляції, що дозволяє уникнути великої кількості відходів.
Pokryttya poroshkovym farbuvannyam zabezpechuyut

Замовити послугу порошкове фарбування

Легко досягається широкий спектр спеціальних ефектів, які були б неможливі з іншими процесами нанесення покриттів.