Перфорація металу Київ

Перфорація металу на координатно-пробивному пресі TruPunch 5000

Перфорація металу здійснюється шляхом пробивання отворів в металі на координатно-пробивний пресі різних форм і розмірів. Завдяки цьому виходить перфорований лист металу.

Компанія MWS для перфорація металу використовує найшвидше на даний момент обладнання провідної світової фірми-виробника таких верстатів Trumpf TruPunch 5000. Цей верстат відрізняється високим ступенем автоматизації і швидкістю роботи. Є можливість автоматичного завантаження і вивантаження інструменту.

Координатно-пробивні преси дозволяють дуже швидко виконувати отвори будь-якої конфігурації: круглі, квадратні, прямокутні, трикутні і т.д. Також, поряд з отворами, такі верстати дозволяють створювати різні формувальні операції – формування, відбортовки, зенковки, різні ребра жорсткості і ін. Розташування таких отворів на аркуші металу буде точно відповідати ескізами замовника. Крім того, дане високоточне обладнання для перфорації листового металу, забезпечує не тільки різноманітність форм отворів, що пробиваються, але і дозволяє працювати з різними матеріалами – низьковуглецевої, нержавіючої, оцинкованої і кольоровими сталями.

Наші можливості по перфорації металу на координатно-пробивному пресі TruPunch 5000

 • Максимальний розмір листа – 2500х1250мм.
 • Товщина листа до 3мм
 • Оброблювані матеріали – будь-які металеві листи.
 • Точність позиціонування – +/-0,1мм

Переваги перфорації металу на координатно-пробивних пресах

 • Велика швидкість роботи – координатно-пробивний прес дозволяє дуже швидко здійснювати перфорацію металевих листів. Що, в свою чергу, позитивно впливає на вартість виробів. Особливо при виготовленні серійних і масових деталях.
 • Усі матеріали – підходить для обробки всіх матеріалів: низьковуглецевий сталь, нержавіюча сталь, алюміній і т. Д. Особливо помітно підвищення якості на кольорових металах, якщо порівнювати з лазерною різкою.
 • Немає зон термічного впливу – кромка оброблюваного металу не перегрівається і не змінює своїх механічних властивостей.
 • Висока точність – координатно-пробивні верстати з ЧПУ дозволяють виготовляти деталі з високою точністю і повторюваністю.
 • Можливість виготовлення формовки – поряд з перфорацією металу, на даному обладнанні можливе виготовлення формувальних операцій (формування, відбортовки, зенковки, ребра жорсткості і т.д.)

Особливості проектування виробів для координатно-пробивного преса

 • Використовуйте скошені кути (фаски), а не дуги – так як такий варіант буде кращим для цього типу обладнання.

 • Однорідні розміри отворів – намагайтеся використовувати меншу кількість різних діаметрів отворів. Це призведе до збільшення швидкості обробки і зниження вартості виготовлення.

 • Знижена складність використовуваних кривих – складні криві зазвичай вимагають більше часу і витрат.

 • Вирівнювання між стандартними інструментами і розмірами отворів – Погане вирівнювання між інструментами і розмірами отворів може призвести до надмірного висмикування задирок при добуванні пуансона.

 • Коли ви вибираєте компанію MWS для своїх послуг по перфорації металу з ЧПУ. Наша компанія можемо замовляти спеціальний інструмент для тих випадків, коли вам потрібно отримати унікальне отвір або формовку на великих тиражах. Крім того, коли ви вибираєте нас для штампування листового металу, ми в першу чергу намагаємося зрозуміти ваш проект і його потреби.

Замовити послугу перфорація металу

Ви можете скористатися цією формою, що зв’язатися з нами або залишити заявку.