Зварювання металу

Зварювання металу Київ

Деякі деталі можна зробити з цільного шматка металу, але в деяких випадках потрібно з’єднати два шматки металу разом, щоб сформувати бажану форму. Для з’єднання металу необхідно піддати частина металевих поверхонь сильного нагрівання, щоб вони були досить рідкими, щоб їх можна було об’єднати, утворюючи одну з’єднану частина при охолодженні. Цей процес називається – зварювання металу.

Наші можливості зі зварювальних робіт металу

  • Два автомата напівавтоматичного зварювання Fronius
  • Комплекс лазерного зварювання металу 1500 Вт
  • Контактно-точкове зварювання виробів
  • Конденсаторне зварювання для шпильок і втулок
Сварка металла Киев

Переваги зварювання металу

Зварювання має багато переваг у порівнянні з кріпленням деталей кріпильними елементами або іншими методами з’єднання різних деталей між собою. Ось деякі з них:

  • Універсальність – Сварка використовується в багатьох галузях, тому що вона може працювати з різними матеріалами і конструкціями.
  • Надійність – Сварка металу створює міцний зв’язок між двома різними деталями.
  • Сила – Якщо все зроблено правильно, зварений шов утворює з’єднання, яке набагато міцніше, ніж з’єднання іншими способами.
  • Економічна ефективність -Вартість зварювання варіюється в залежності від методу зварювання і технічних вимог проекту, але, як правило, зварювання є рентабельним процесом. Більшість зварювальних проектів виконуються відносно швидко, що також обмежує витрати на проект.

Можливості зварювання деталей

У процесі зварювання металу дві незв’язані металеві деталі з’єднуються в одну за допомогою тиску і тепла.

В якості найбільш часто використовуваного виду зварювання металу MIG -зварювання використовує плавиться дротяний електрод, що подається через зварювальну пальник. Тепло пістолета викликає плавлення електрода, в результаті чого утворюється присадний матеріал, який використовується для з’єднання двох металевих виробів разом. Процес отримав свою назву від газової суміші, розподіленої по електроду, яка захищає його від зовнішнього забруднення. Зварювання MIG виконувати простіше, ніж зварювання TIG, але вона менш точна. MIG зазвичай використовується в автомобільній і будівельній галузях.

При зварюванні TIG в якості електрода використовується не плавиться шляхом утворення. Тепло, що виділяється вольфрамовою ниткою, розплавляє матеріали деталей, щоб їх можна було з’єднати разом. У деяких випадках може бути доданий окремий присадний матеріал для поліпшення властивостей зварного шва. Під час процесу TIG вводиться інертний газ для захисту електрода від зовнішніх забруднень.

Сварка TIG – це більш повільний, але більш точний метод зварювання, призначений для з’єднання важко поверхонь, що з’єднуються разом з чистим швом. Сварка TIG часто застосовується в автомобілебудуванні, виробництві трубопроводів і авіакосмічній промисловості.

Сварка деталей компанією MWS

Ми допоможемо виготовити ваші вироби з базових ескізами або детальним комп’ютерним кресленням. В спектр наших послуг входять всі види зварних конструкцій. Наші досвідчені зварники впораються з усіма вашими виробничими потребами – від простих поручнів і кронштейнів в зборі до більш складних індивідуальних корпусів машин і промислових зварних конструкцій. Якщо вам потрібна підтримка проектування вашого проекту, наші досвідчені інженери можуть надати вам моделі Solidworks і докладні креслення для вашого проекту.

Наше якісне автоматизоване технологічне обладнання по виготовленню заготовок деталей дозволяє виконувати точні вертикальні і кутові розрізи, щоб індивідуально підігнати деталі між собою. Ми використовуємо надійні зварювальні апарати Fronius.

Для зварювання деталей внахлест ми використовуємо верстат контактно-точкового зварювання. Цей верстат ідеально підходить для тих робіт, коли потрібна невелика потужність, щоб не залишати сліди на деталях в місцях приварки.

Процес зварювання металу в нашому зварювальному цеху є пріоритетним. Наші зварювальники приділяють пильну увагу деталям і прагнуть забезпечити не тільки надійну зварювання, прийнятні стандарти і якість, а й високий рівень естетики. Ми також пропонуємо послуги з порошкового фарбування, якщо це необхідно для вашої збірки.

Виготовлення металу – це мистецтво. У компанії MWS ми наполегливо працюємо над проектуванням і виробництвом товарів, які не тільки відповідають вашим вимогам, але і мають приємний зовнішній вигляд.

Замовити послугу зварювання металу

Ви можете скористатися цією формою, що зв’язатися з нами або залишити заявку.