Гнуття металу MWS

Гнуття металу на листозгинальному пресі

Гнуття металу на листозгинальному пресі з ЧПК застосовується для придання металевій деталі 3D форми. Згинання та формування металу передбачає використання спеціалізованого верстата для згинання металу для створення деталі остаточної форми. Цей метод використовується для створення нестандартних форм для різних галузей.

При згинанні і формуванні металу першорядне значення мають навички роботи оператора та добре обладнання. Якщо згин не точний, деталь може вийти з похибками і не буде працювати з існуючими деталями.

Наші можливості по згинанню та формуванню деталей

 • Максимальна довжина виробу  – 3м.п.
 • Максимальна товщина деталі – 10мм
Гибка металла

Переваги згинання металу

Хоча зварювання в багатьох випадках неминуча і згинання не може замінити її всюди, ми рекомендуємо по можливості вибирати послуги згинання металу. Перевагою згинання металу є:

 • Естетика. Хоча в інженерії на першому місці стоїть функціональність, за нею йде дизайн. Відсутність зварних швів гарантує приємний зовнішній вигляд вашого проекту.
 • Покриття – гладка поверхня – відмінна поверхня для нанесення покриттів, що дає кращий результат.
 • Менше помилок – зварювання вимагає більше ручної праці. Ручна праця, в свою чергу, залишає більше місця для помилок. Автоматичні системи згинання забезпечують точні результати.
 • Менша кільксть деталей – при необхідності зручніше обробляти деталі в САПР. Виріб буде економічно вигіднішим.

Що таке згинання металу на лістозгинальному пресі?

Згинання металу – одна з найпоширеніших операцій з обробки листового металу. Цей метод, також відомий як пресове гальмування, отбортовка, згинання в штампі, складання і обрізка крайок, використовується для деформації матеріалу до кутової форми.

Це досягається за рахунок застосування сили до заготівці. Сила повинна перевищувати межу плинності матеріалу для досягнення пластичної деформації. Тільки так можна отримати стійкий результат у вигляді вигину.

Листозгинальний прес – це тип машини, яка використовується для згинання металу. Листозгинальний прес дозволяє з високою точністю згинати метал для додання заданої форми. Це робить його надзвичайно популярним в тих випадках, коли потрібна висока точність.

Хороший листозгинальний прес також дозволяє виконувати роботу за більш короткий час, збільшуючи швидкість і збільшуючи виробничі цикли.

Компанія MWS в своєму виробництві використовує тільки високоякісне листозгинальне обладнання японської компанії AMADA.

Наша команда досвідчених і знаючих операторів робить упор на якість понад усе. Вибираючи компанію MWS в якості своєї компанії з згинання металу, ви можете бути впевнені, що ми виконаємо роботу якомога швидше і за доступною ціною, не жертвуючи стандартами якості.

Різні методи згинання металу

Існують різні методи згинання металу, що дозволяють виконувати цю роботу. У кожного з них є свої конкретні варіанти використання і різні інструменти для листозгинального преса. Ось список різних методів згинання металу.

 • V-образна згинання – найбільш поширений метод згинання, при якому пуансон притискає листовий метал до матриці.
 • U-подібний вигин – дуже схожий на попередній метод з точки зору використання пуансона і матриці. Замість V-подібної форми використовується U-подібна форма. Таким чином, його основне використання – створення U-образних каналів.
 • Ступінчате згинання – послідовне використання V-подібної гнучкі для отримання згинів великого радіусу. Чим менше крок згину, тим краще якість поверхні.
 • Валкове згинання – метод згинання, який використовує валки замість пуансонів і матриць. Дуже добре підходить для виготовлення деталей з великим радіусом або конічних деталей з листового металу.
 • Поворотне згинання – ще одна техніка згинання для отримання кутових згинів. Великою перевагою в порівнянні з іншими методами є відсутність слідів вигину (зазвичай залишених V-образним штампом) на деталі.

Замовити послугу згинання металу.

Ви можете скористатися цією формою, що зв’язатися з нами або залишити заявку.